Prosto-Car

логотип

Преміальний електро-позашляховик Mercedes-Maybach EQS

Компанія Mercedes-Benz представила на Шанхайському автосалоні свою останню новинку позашляховик Mercedes-Maybach EQS. Цей ексклюзивний позашляховик, розроблений з нуля, а не модифікована версія автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння, обіцяє футуристичний дизайн та виняткові характеристики. Світовий дебют позашляховика EQS відбудеться 17 квітня 2023 року. Він скидає камуфляж, розкриваючи свій інноваційний та цілісний дизайн. На відміну від своїх побратимів EQA та EQB, цей позашляховик може похвалитися динамічними пропорціями, недосяжними з традиційними двигунами: довжина 201,8 дюйма, ширина 77,1 дюйма та висота 67,6 дюйма, а колісна база відповідає седану E6S.

Зовнішній дизайн, створений під керівництвом головного дизайнера Mercedes-Benz Group Гордона Вагенера, наголошує на плавності інтеграції, аеродинаміці та футуризмі. Він оснащений витонченими фарами, світловою смугою на всю ширину, що з’єднує химерні передні і задні ліхтарі, низькопрофільними бамперами і закритими верхніми гратами з тривимірним зірковим візерунком, що налаштовується. Чорна панель, що закриває ґрати, також приховує різні датчики, необхідні для систем допомоги водієві автомобіля.

Всередині позашляховик Mercedes EQS пропонує неперевершену розкіш та технології. Гіперекран MBUX, додаткова цифрова панель приладів, займає велику вигнуту поверхню і легко інтегрується з OLED-дисплеями для водія, центральної інформації та пасажира. Задні сидіння повністю обладнані для комфорту: електричне регулювання, підігрів, вентиляція, функції масажу та численні додаткові зручності. Позашляховик доступний як у п’яти-, так і в семимісцевій конфігурації, з достатнім вантажним простором та можливістю встановлення сидіння третього ряду.

Під капотом позашляховик EQS вражає своєю електричною трансмісією. Він може генерувати до 670 кінських сил, отримуючи енергію від великого акумуляторного блоку ємністю 107,8 кВтг. Мінімальний запас ходу автомобіля становить 507 км, а максимальний – 660 км, що робить його надійним варіантом на ринку електричних позашляховиків. Його можна заряджати до 200 кВт від станцій швидкого заряджання постійного струму, він оснащений інтелектуальним повним приводом, адаптивною пневматичною підвіскою та режимом Off-Road для універсальної роботи на різних поверхнях.

Що стосується безпеки, позашляховик EQS може похвалитися повним набором передових функцій безпеки, включаючи віконні подушки безпеки, активне дистанційне керування, активний підсилювач кермового керування та багато іншого. Крім того, він оснащений можливостями автономного керування, досягаючи автономності 3-го рівня SAE, з потенціалом автономного керування 4-го рівня в майбутньому.

Позашляховик Mercedes EQS, вироблений у США у зв’язку з очікуваним високим попитом, є важливою віхою на ринку розкішних електричних позашляховиків, поєднуючи в собі передові технології, винятковий комфорт і неперевершену продуктивність.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить вверх